Reklama

Śledczy Artur Górski z magazynu Focus zainteresował się powieścią historyczną "Srebro Stortebeckera" napisaną przez Krzysztofa Wytrykowskiego. Co w niej znalazł i czym się zachwycił możecie przeczytać na stronie: http://sledczy.focus.pl/ksiazki/wytrykowski-jak-follet/

.

W sobotę, 30 października, o godzinie 19:30 w Kawiarni Vin-Cafe z Galerią Sztuki w malowniczej Polanicy Zdrój (ul. Zdrojowa 16), odbędzie się wieczór autorski promujący tomik poezji Katarzyny Georgiou „Dychotomia Mojej Kobiecej Natury”. .

Więcej…

Wydawnictwo RADWAN planuje w najbliższym czasie wydanie dwóch antologii składających się z opowiadań debiutantów: jedną poświęconą literaturze science-fiction, drugą prezentującą współczesne opowiadania różnych gatunków.

Zapraszamy do nadsyłania prac.

Redakcja zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru tekstów.

.

W dniach 15-17 października w Chrzanowie w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji (ul. Broniewskiego 4) odbędzie się spotkanie fanów szeroko rozumianej fantastyki. 17 października (w niedzielę), po warsztatach literackich i spotkaniu autorskim z panem Jakubem Ćwiekiem, odbędzie się spotkanie promujące książkę "Jamila" Katarzyny Sadowskiej. Szczegóły na http://galatea.dragonfans.pl

.

Na blogu "Z lektur prowincjonalnej nauczycielki" ukazała się recenzja książki Bożeny Pinkos "Żyrafy w oborach". Zachęcamy do lektury recenzji, całego bloga jak i samej książki.

.

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10