Reklama

W BIBLIOTECE GMINNEJ w Mroczeniu odbędzie się spotkanie autorskie z Barbarą Niedźwiedzką, autorką książki dla dzieci "Przygody Agatki".
Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 15 listopada o godz 10:00.

.

Wieczór autorski pt. "A jednak warto..." odbędzie się 16 listopada o godz. 17 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblagu, na Małej Scenie, w ramach "Elbląskiej Sceny Literackiej".
W programie wieczoru prezentacja fragmentów powieści "A jednak" oraz dyskusja, moderowana przez Tomasza Walczaka, kierownika Ośrodka Kultury Teatralnej przy Teatrze Elbląskim.

.

W sobotę, 13 listopada, Katarzyna Sadowska serdecznie zaprasza fanów fantastyki i wszystkich zainteresowanych wydaniem własnej książki o godz. 18.00 na dyskusję "Jak wydać w Polsce książkę" oraz na prelekcję o godz. 19.00 "Wampiry - fakty i mity" połączoną z promocją powieści SF "Jamila". Szczegóły na http://www.falkon.konwent.pl/

.

W Księgarnio-Kawiarni Vegedajnia Nalanda, (Pl. Kościuszki 12, Wrocław) odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Georgiou, poetką, rodowitą wrocławianką, autorką "Dychotomii Mojej Kobiecej Natury".

Jest to tomik wierszy wybranych z różnych okresów życia poetki. Odzwierciedlają one jej osobistą drogę do zgłębienia tajników kobiecej osobowości, czas macierzyństwa magicznego oraz myślokształty inspirowane obcowaniem z Naturą, na temat powiązań pomiędzy światem przyrody a naszą ludzką egzystencją.

Serdecznie zapraszamy 6 listopada o godz. 15.

.

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski Katarzyny Georgiou w dniu 4 listopada 2010 o godzinie 19:00, we Wrocławiu. Odbędzie się ono w klubie Kalaczakra Gallery&Coffee, ul. Kuźnicza 29a. Poetka zaprezentuje swoje wiersze z tomiku "Dychotomia Mojej Kobiecej Natury" przy nastrojowej muzyce i pysznej kawie. Klub Kalaczakra jest urokliwym miejscem spotkań Wrocławian z ciekawymi postaciami ze świata sztuki i muzyki.

.

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10