Reklama

List otwarty Wydawnictwa Telbit

Szanowni Państwo!

W ostatnim czasie, w związku ze zmianą przepisów dotyczących VAT, spotykamy się z nieuczciwymi próbami wykorzystania tej sytuacji i związanego z nią chaosu dla osiągnięcia dodatkowych korzyści przez hurtownie i dystrybutorów książek. Niektóre firmy próbują nie tylko przerzucić całe ryzyko związane z wprowadzeniem podatku VAT na wydawców, ale także na tej sytuacji dodatkowo skorzystać. .

Więcej…

Anna Górska zaprasza na spotkania autorskie w Księgarni Księgarz przy ulicy Sienkiewicza 30 (róg ulicy Małej), Kielce.

Spotkania odbędą się 16 grudnia w godzinach 16.00 - 18.00 oraz 22 grudnia w godzinach 16.00 - 18.00.

.

W czwartek 16 grudnia o godz. 7.45, w audycji II programu Polskiego Radia pt."Poranek Dwójki" odbędzie się prezentacja książki pt. "Aria na wiolonczelę" w rozmowie pani red. Anny Skulskiej z autorem.

Dwóch słuchaczy, którzy zadzwonią do radia, otrzyma prezent w postaci książki.

.

13 grudnia br. zielonogórski pisarz Alfred Siatecki spotka się z czytelnikami w bibliotece publicznej w Świebodzinie (Ziemia Lubuska). O godz. 16.00 będzie promował swoje najnowsze książki „Drugi klucz bramy” i „Psie kochanie”.

.

Biblioteka Publiczna im. M.Konopnickiej w Suwałkach oraz Małgorzata Pilarska, autorka książki „Zielona Górka”, zapraszają rodziców i ich pociechy na spotkanie z suwalskimi autorkami książek dla dzieci, które odbędzie się 15 grudnia 2010 r. o godzinie 17.00 w sali biblioteki. .

Więcej…

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10