Reklama

Z okazji najśmieszniejszego dnia w roku ogłaszamy niepoważny konkurs na opowiadanie z jak najbardziej poważną nagrodą (bon 100 zł do realizacji w księgarni Wydawnictwa RADWAN).

Opowiadanie musi składać się wyłącznie z .... .

Więcej…

Katarzyna Georgiou, wrocławska poetka, autorka dwóch tomików poezji: „Dziecięcy Świat – wiersze dla Smyków z casinos online wyobraźnią” i Dychotomia Mojej Kobiecej Natury”, wydanych nakładem wydawnictwa Radwan, bierze udział w akcji, przeznaczając część swojego honorarium autorskiego na rzecz Kliniki Onkologicznej i będzie dostępna na 3 godziny przed spektaklem ze swoimi książkami w Centrum Sztuki Impart. .

Więcej…

W fantastyczny sposób, na podium Pucharu Świata, na podium ostatniego konkursu w karierze, kończy wyczynowe starty najwybitniejszy polski sportowiec w historii. Bezprecedensowa kariera i osiągnięte wyniki stawiają Adama Małysza w pierwszym rzędzie najznamienitszych sportowców świata. Odchodzi w glorii, jednocześnie symbolicznie przekazując losy polskich skoków w ręce Kamila Stocha. Po piętnastu latach emocji związanych ze skokami Adama Małysza nie powinna przyjść posucha.

Dziękuję Adamowi Małyszowi, jego trenerom i rodzinie. Dziękuję też działaczom PZN, którym udało się (co jest chyba ewenementem w naszym sporcie) nie przeszkadzać w rozwoju wybitnego sportowca, a jego sukcesy i popularność przekuć na rozwój zaplecza treningowego dla młodzieży.

Bardzo dziękuję za te piętnaście wspólnie spędzonych lat. Za wzruszenie, łzy, dumę i radość. Za bułkę z bananem i dwa dobre skoki. Za wszystko.

Leeeć Adam, leeć!

.

Do końca marca księgarnia internetowa Wydawnictwa RADWAN udziela 20% rabatu każdemu Autorowi na zakup dowolnych książek. Chcemy umożliwić Autorom poznanie twórczości kolegów po piórze, wychodząc tym samym naprzeciw ich oczekiwaniom.

.

W dn. 7.01.2011r. wydawcy otrzymali z EMPiKu nowy cennik usług promocyjnych, który oznacza 15-20% podwyżkę. Polska Izba Książki uważa, że wprowadzenie tak dużych podwyżek w momencie tak trudnym dla rynku książek w Polsce stanie się przyczyną jego dalszego osłabienia.

.

Więcej…

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10