Reklama

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Magda Kaczmarczyk zapraszają na spotkanie autorskie 31 maja 2011 o godzinie 18.30. Wieczór poprowadzi Edyta Torhan. Serdecznie zapraszamy. .

Więcej…

Wydawnictwo Radwan nawiązało współpracę z wydawcą brytyjskim, co umożliwia nam zaoferowanie publikacji w języku angielskim, skierowanych na rynek brytyjski.

.

Więcej…

Marek Dryjer, autor debiutujący w Wydawnictwie RADWAN powieścią "Droga ślepców", został nominowany do europejskiej nagrody Angelusa. Nagroda jest przyznawana corocznie pisarzom pochodzącym z Europy Środkowej, którzy podejmują w swoich dziełach tematy najistotniejsze dla współczesności, zmuszają do refleksji, pogłębiają wiedzę o świecie innych kultur. .

Więcej…

Towarzystwo Miłośników Wrocławia serdecznie zaprasza na wieczór poezji Katarzyny Georgiou 12 maja 2011 r. godzina 18.00 w Kamieniczce Małgosia Wrocław ul. Odrzańska 39/40.

.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Georgiou, autorką tomiku poezji dla dzieci "Dziecięcy Świat-wiersze dla Smyków z wyobraźnią" wydanego nakładem Wydawnictwa Radwan połączone z warsztatami plastycznymi w wersji 3-D, pt.: „Rzeźba i płaskorzeźba ilustrujące wybrany wiersz”.

Sobota, 16 kwietnia 2011, o godzina 11:00 w Bibliotece Miejskiej we Wrocławiu, Filia nr 44, ul. Powstańców Śląskich 210.

 

.

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10