Reklama

"Książki Moja Miłość" to profil na Facebooku poświęcony książkom i literaturze. Wydawnictwo Radwan wydało w wersji drukowanej plon niezwykłej akcji w całości zorganizowanej i zrealizowanej przez fanów tego profilu. Zapraszamy do czytania, bo naprawdę warto.

.

Warszawska księgarnia - galeria "Nieznany Świat" poleca książki autorów Wydawnictwa RADWAN: Roberta Leśniakiewicza, Zofii Piepiórki i Janusza Pawłowskiego. Książki są dostępne zarówno w księgarni stacjonarnej jak też internetowej. .

Więcej…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, obniżamy ceny wysyłki książek oraz wprowadzamy nowe stawki. Teraz wysłanie książki może kosztować tylko 2,49 zł! .

Więcej…

Wydawnictwo RADWAN oraz autor książki "Droga ślepców" ogłosili konkurs dla nabywców książki, w którym nagrodą miał być bilet na jeden z meczów EURO 2012. W związku z pismem otrzymanym z kancelarii reprezentującej organizatora EURO 2012, powstała wątpliwość, czy w takiej sytuacji zwycięzca konkursu będzie mógł skorzystać z prawa do obejrzenia na żywo meczu. Do czasu wyjaśnienia tych wątpliwości konkurs zostaje zawieszony.

.

Dnia 23 czerwca 2011, w Tczewskim kościele pod wezwaniem Św. Maksymiliana Kolbe odbędzie się licytacja dwóch, podpisanych tomików  "Życie jest modlitwą". Środki pozyskane w wyniku licytacji tomików i innych niecodziennych przedmiotów będą przekazane na budowę kościoła. Licytacja odbędzie się o godz. 16:00

.

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10