Reklama

23 kwietnia 2012 roku obchodzić będziemy Światowy Dzień Książki. Dzień wcześniej (niedziela, 22 kwietnia) miłośnicy literatury ponownie zbiorą się w centralnych punktach wielu miast Polski, by wspólnie poświęcić 5 minut dla książki i głośno przeczytać fragmenty książki. Jakiej? Właśnie zbierane są propozycje Internautów. Celem akcji jest promocja czytelnictwa poprzez zachęcanie przechodniów, którzy będą świadkami wydarzenia, do sięgnięcia po dobrą lekturę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Czytaniu w Tolkmicku, zwłaszcza autorów gotowych spotkać się z czytelnikami, dziećmi i dorosłymi.

.

Więcej…

Właśnie odbywa się głosowanie w konkursie na książkę roku ogłoszonym przez portal "Moje Miasto Wrocław".

Książka "Bękart - zmyślona historia..." Grzegorza Sudorowskiego znalazła się wśród nominowanych i całkiem nieźle sobie radzi (obecnie 2 miejsce).

Głosować można do 31 grudnia do 20:00 wchodząc na stronę: http://www.facebook.com/ksiazkimmwroclaw?sk=questions

Nie ukrywamy, że byłoby miło gdybyście i Wy zechcieli oddać na tą książkę swój głos.

.

Mateusz Krautwurst. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Autor powieści "Pojednanie". Finalista programu "The Voice of Poland", którego finał odbędzie się dzisiaj (w sobotę) w TVP2 o godzinie 20:00. Oglądaj i kibicuj Mateuszowi. Nam udało się wczoraj wieczorem przeprowadzić krótką rozmowę z Mateuszem:

Proszę mi w pierwszej kolejności powiedzieć, co powoduje, że młody muzyk i kompozytor, cieszący się powodzeniem, widoczny w mediach, pisze książkę?

Mateusz Krautwurst: Cały szkopuł w tym, że pisałem wcześniej niż zacząłem poważnie traktować śpiewanie;) Miałem bardzo wymagającą nauczycielkę języka polskiego - Panią Kearney. Dużo pisaliśmy, a ja z natury nie umiem zmieścić się z wyczerpującą (według mnie) odpowiedzią na pytanie, charakterystyką postaci czy jakimkolwiek poruszanym pisemnie wątkiem na kartce A4. Zawsze stanowiło to dla mnie wyzwanie... Mnóstwo dygresji... To cały ja.

.

Więcej…

Książki Wydawnictwa RADWAN dostępne są w sieci księgarń internetowych obsługiwanych przez Internetowy Dom Handlowy SA i wszystkie nasze pozycje można kupić także za ich pośrednictwem. Ofertę można sprawdzać np. na stronie księgarni www.mareno.pl.

.

Więcej…

Z przyjemnością informujemy, że książka autorstwa Agnieszki Kiełbus znalazła się na liście książek branych pod uwagę przy nominacji do nagrody best online casino literackiej im. K. Makuszyńskiego '2011.

Nagrodę ustanowiono w 1994 roku, a od 2004 r. organizatorem konkursu jest Biblioteka w Oświęcimiu. Istotnym założeniem organizacji tego przedsięwzięcia jest popularyzacja książek dla dzieci młodszych.

 

.

BESTSELLERY

1
Ścieżki miłości
Andrzej Monastyrski
2
3
4
5
6
7
8
9
10